Zjazd Absolwentów

DRODZY ABSOLWENCI „CZWÓRKI”, KOLEŻANKI I KOLEDZY!

Miło nam poinformować, że dnia 7 kwietnia 2018 r. odbędą się uroczystości związane z obchodami 70-lecia IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu oraz IX Zjazd Absolwentów Szkoły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA!

Komitet Organizacyjny Zjazdu

W związku z licznymi prośbami i zapytaniami przekazywanymi drogą telefoniczną i mailową Komitet Organizacyjny Zjazdu podjął decyzję o przedłużeniu terminu, do którego można dokonywać wpłat za udział w Balu Absolwentów w kwocie 170 zł do 30 marca 2018 r. (piątek).
Z uwagi na okres świąteczny, 30 marca będzie też ostatnim dniem, kiedy wyślemy zaproszenia pocztą (po zaksięgowaniu wpłat). Osoby, które wpłacą pieniądze po 30 marca (200 zł) będą mogły odebrać zaproszenia rano w Auli UAM lub wieczorem w Szkole (prosimy o okazanie dowodu wpłaty – może być w formie elektronicznej).

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
godz. 9:00 – Msza św. w intencji żyjących i zmarłych Nauczycieli, Pracowników i Absolwentów Szkoły w kościele oo. Dominikanów, ul. Kościuszki 99, Poznań (wstęp wolny)
godz. 11:00 – obchody jubileuszowe w Auli UAM, ul. Wieniawskiego 1, Poznań (wstęp wolny)
godz. 19:00 – Bal Absolwentów w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu, ul. Swojska 6 (wejście z zaproszeniami)

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Balu proszone są o zarejestrowanie się za pomocą  FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Udział w uroczystości porannej w Auli UAM nie wymaga wcześniejszej rejestracji i jest bezpłatny.

Koszt udziału w Balu Absolwentów wynosi:

170 zł – dla osób dokonujących przedpłaty do 30 marca 2018 r.

200 zł – dla osób dokonujących wpłaty po 30 marca 2018 r. albo w dniu Zjazdu w Auli UAM lub w Szkole

UWAGA!

Warunkiem otrzymania zaproszenia jest wpłata na rachunek:

SGB BANK S. A. I Oddział w Poznaniu

15 1610 1133 2003 0229 3130 0001

Odbiorca: Towarzystwo Przyjaciół IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu

tytule przelewu należy podać: IMIĘ i NAZWISKO uczestnika Zjazdu, aktualny ADRES do korespondencji (na który zostanie przesłane zaproszenie), ROK MATURY

Ze względów organizacyjnych BARDZO prosimy o możliwie szybkie podejmowanie decyzji o udziale w wieczornej części obchodów Jubileuszu (Balu Absolwentów) tj. rejestrację oraz wpłaty. Zaproszenia zostaną przesłane pocztą po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o zapoznanie się z częścią CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI. Jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na Wasze pytania, prosimy o pytania na adres mailowy zjazd@lo4.poznan.pl. Prosimy jednak o cierpliwość i wyrozumiałość, wszyscy organizatorzy Zjazdu są osobami czynnymi zawodowo i odpowiadać będą na pytania w miarę możliwości czasowych.

Dziękujemy 🙂